Apie projektą

Architektūra

Projektuojant gyvenamuosius namus, buvo siekiama išlaikyti namų ir kitų aplinkinių pastatų stiliaus vientisumą, naudojant tas pačias apdailos medžiagas, tačiau varijuojant jų spalvomis. Fasadas dera prie Klaipėdos senamiesčiui ir centrui būdingų pastatų, tačiau yra modernus ir unikalus savo architektūriniais sprendimais. Vidinio kiemo sukūrimas, dideli langai, balkonai su vitrinomis, terasos ir privatūs kiemeliai – visa tai priemonės, sukurti erdvius, jaukumo ir šviesos pripildytus namus miesto centre.

Jauki aplinka

Teritorijoje šalia namo bus įrengtas erdvus ir tvarkingas kiemas su pėsčiųjų takais, poilsio zonomis, jaukiomis žaidimų aikštelėmis vaikams. Kuriant šiuos elementus, stengtasi išsaugoti kuo daugiau senųjų medžių. Tai gyventojams suteiks galimybę įsilieti į vieningai kuriamą bendruomenę jaukioje aplinkoje.

Energiją taupantys namai

Būsimi naujakuriai gyvens itin taupiuose butuose, kuriuos statant siekiama išvengti menkiausio šilumos praradimo. Dėl modernios šildymo sistemos bus lengva reguliuoti šilumą butuose. Šis sprendimas padės nuolat užtikrinti gaivaus oro cirkuliaciją, sveiką mikroklimatą, taip pat sumažins buto šildymo išlaidas. Numatyta daugiabučių energinio naudingumo klasė – ne žemesnė kaip B.

Pasirinkimas

Šiuo metu įpusėjęs pirmasis projekto etapas, kuriame statoma 12 butų, iš jų  jau 6 rezervuoti.
Antrajame projekto etape buvo suprojektuota 32  įvairaus dydžio butų, kurių plotas – nuo 36 iki 78 kvadratinių metrų. Gyventojai galės pasirinkti kompaktišką 2 kambarių arba didesnį 3 kambarių butą.

Saugumas

Kiekviename bute įrengtos telefonspynės, įstatytos šarvuotos durys, įdiegta priešgaisrinė signalizacija laiptinėse ir butuose. Teritorija yra aptverta. Du įvažiavimai į kiemą bus uždaromi automatiniais užtvarais.

Vieta automobiliui

Kiekvienas butas turės savo vietą automobiliui, kuri bus priskirta perkant butą, tad gyventojams nereikės rūpintis, kur, grįžus namo, saugiai palikti savo transporto priemonę. (Esant poreikiui bus galima įsigyti papildomą vietą). Kvartalo ribose numatoma tik iki 75 antžeminių automobilių stovėjimo vietų.

Patirtis

Sėkmingai nuo 2002 metų dirbantis projekto generalinis rangovas UAB „Minestas“ yra įgyvendinę ne vieną sudėtingą ir stambų projektą, tai savo srities profesionalai, bendradarbiaudami su architektais ir pasitelkdami savo ilgametę patirtį, visuomet siekia tik geriausio rezultato, kuris atitinka visus aukščiausius statybos standartus ir be abejonės – gyventojų poreikius.